PROBIOTIKA NA MÍRU

Sofistikovanějši forma individualizované probiotické suplementace určena pro ty, kteří požadují komplexnější servis, případně trpí závažnějšími problémy.

Harmonelo Probione

Microbiom test

Sekvenační analýza - u Harmonelo Probione detekujeme kompletní rodové zastoupení mikroorganismů v mikrobiomu. Z výsledků analýzy se dozvíte, jakou máte diverzitu střevního mikrobiomu a jaké máte procentuální zastoupení přátelských i nepřátelských bakterií.

Ruční výroba probiotického preparátu na míru, který obsahuje v denní dávce 40 mld. přátelských bakterií (je tedy výrazně silnější).

Při výrobě probiotika je užito až 50 bakteriálních kmenů, což se blíží mikrobiomové terapii.

Délka výroby do 12 týdnů od přijetí vzorku laboratoří.

Délka kúry je 12 měsíců, nelze pořídit jinak.

Výsledný report je zasílán elektronicky.

U kúry na 12 měsíců - 2x analýza včetně komentovaného výsledného reportu, porovnání střevního mikrobiomu před a během kúry.

BONUS! 2ks balení prebiotického mixu Harmonelo Prebio a 6ks Harmonelo Butyrate (na půl roku)

Harmonelo Smart Probio

Microbiom test

Molekulárně biologická analýza střevního mikrobiomu - u Harmonelo SMART PROBIO analyzujeme relativní zastoupení hlavních přátelských rodů (Lactobacillus, Bifidobacterium, Akkermansia, Shigela a Escherichia) a poměr kmenů Firmicutes/Bacteroidetes.

Ruční výroba probiotického preparátu na míru, který obsahuje v denní dávce 30 mld. přátelských bakterií – dostatečné množství k pozitivní úpravě mikrobiomu pro běžnou populaci.

Při výrobě probiotika je užito až 35 bakteriálních kmenů.

Délka výroby do 6 týdnů od přijetí vzorku laboratoří

Délka kúry je 6 měsíců, nelze pořídit jinak.

Výsledný report je zasílán elektronicky.

BONUS! 2ks balení prebiotického mixu Harmonelo Prebio a 6ks Harmonelo Butyrate